РЕЗОЛЮЦІЯ СОБОРУ ГРОМАД УГКЦ В АВСТРІЇ

Ми, представники парафій УГКЦ в Австрії, а саме вірні та священнослужителі громад Відня, Грацу, Лінцу, Зальцбургу та Інсбруку високо цінуємо ініціативу Ординаріату для вірних візантійського обряду в цілій Австрії скликати Собор для здійснення стратегії УГКЦ "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом".

Будучи свідомими важливості парафії у житті Церкви, виділяємо літургію, катехизацію та дияконію як ключові складові у житті наших парафій;

вбачаючи ЛІТУРГІЮ джерелом молитви та віри на парафії, підкреслюємо важливість розширення видів та збільшення кількості богослужінь на парафіях через спільне служіння утреніх, вечірніх та інших богослужінь; усвідомлюємо важливість вирішення проблеми церковного календаря, мови богослужіння та літургійних книг; вбачаємо потребу покращення комунікації між вірними між собою та між вірними та священнослужителями; виділяємо потребу сповіді та духовного супроводу; заохочуємо до обміну духовною літературою двома мовами; просимо про координацію руху паломницьких груп через Відень;

виділяючи КАТЕХИЗАЦІЮ як спосіб передання правди віри іншим, бажаємо працювати з молоддю, дітьми, батьками та старшим поколінням через організацію цілеспрямованих катехитичних курсів для поглиблення знань про віру, організацію міжпарафіяльних відвідин, спільних реколекцій, теологічних зустрічей парафії, біблійних читань;

вбачаючи ДИЯКОНІЮ як служіння ближньому, виділяємо потребу піклування про хворих, самотніх та нужденних мирян через здійснення конкретних справ милосердя; особливо усвідомлюємо загострення потреби нашого служіння ближньому у зв’язку з трагічними подіями в Україні.

ВИРІШУЄМО, для координації зусиль з вирішення вищезгаданих питань, створити Комісію з Літургіки, Комісію з Катехизації та Комісію з Дияконії. До даних комісій повинні ввійти парафіяни та священнослужителі УГКЦ в Австрії. Робочі зустрічі повинні відбуватися щонайменше раз на рік. За можливістю, просимо дані комітети організувати участь дітей у фестивалі релігійної пісні "Пісня серця" та у проекті "Катехитична олімпіада".

Відень, 6 грудня 2014 р. Б.

На цьому сайті публікуються матеріали Патріарших та Єпархійних/Екзархальних соборів Української Греко-Католицької Церкви (декрети про скликання соборів, тексти доповідей, резолюції, а також соборові світлини).

JoomlaShine and this site is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Any products and services provided through this site are not supported or warrantied by The Joomla! Project or Open Source Matters, Inc. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.